Інститут розвитку Карпатського регіону в м. Ужгороді, оголошує конкурс на опитування населення для проекту CLIMADAM

Інститут розвитку Карпатського регіону в м. Ужгороді, оголошує конкурс на опитування населення для проекту «Стратегія адаптації до змін клімату та заходи щодо пом'якшення їх негативних наслідків для транскордонного регіону Словаччини та України» (CLIMADAM), GGC01008, що виконується та співфінансується в рамках Програми фінансового механізму ЄЕЗ – GGC – Транскордонне співробітництво / Належне врядування, Підзвітні установи, Прозорість.

Опис предмета закупівлі: Опитування населення щодо обізнаності про наслідки зміни клімату в цілому, про екологічні, соціальні та економічні виклики, спричинені зміною клімату, про шляхи адаптації до змін клімату.

Щоб долучитися до конкурсу необхідно відправити свою комерційну пропозицію до 16.08.2021 р. на поштову скриньку: okreity@gmail.com.

Запит цінових пропозицій, форму цінової пропозиції, вимоги та перелік документів та проект договору можна знайти за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1JZ7SbqUBx9rX9OSMa2-A237O1WEvdBlR/edit?usp=sharing&ouid=114867211190499493399&rtpof=true&sd=true