11 квітня 2022 р. в рамках проєкту CLIMADAM Інститутом розвитку Карпатського регіону організовано проведення круглого столу на тему: «Розробка концепції велосипедного сполучення між контрольно-пропускними пунктами «Малі Селменці – Вельке Селменці» та «Малий Березний – Убля»

Серед запрошених експертів - Олександр Бурсанов, один із учаснків ТОВ «Карпатські стежки», добре відомого своєю діяльністю в Українських Карпатах, керівник туристичного притулку «Явірник». Учасники - студенти кафедри міського будівництва та господарства інженерно-технічного факультету ДВНЗ «УжНУ».
Однією із головних тем розмови став велосипедний туризм, який визнаний одним зі сталих видів туризму завдяки своїй безпеці для навколишнього середовища. Його привабливість зумовлена формуванням здорових і корисних звичок у розвитку особистості в поєднанні з реалізацією культурно-пізнавального, спортивного, емоційного, освітнього та інших мотивів подорожі. Без сумніву, що вивчення міжнародного досвіду популяризації велосипедного туризму та можливість його імплементації у прикордонних регіонах України, частковий перехід населення від користування власним авто до використання екологічного велосипедного транспорту, є однією із можливостей запобігти кліматичним змінам та складовою сталого розвитку громад.
Під час дискусій учасниками проведено аналіз велосипедної мережі Україні та Європи загалом, а також Закарпаття, зокрема, та представлено власні варіанти велосполучення між пунктами пропуску, розташованими на території Закарпатській області.