14 червня 2022 року в рамках проекту CLIMADAM проведено онлайн-зустріч

14 червня 2022 року в рамках проекту CLIMADAM було проведено онлайн-зустріч з метою розгляду наступних питань: 1) транспортна модель міста Ужгород та околиць; 2) підготовка моніторингового звіту.

У зустрічі взяли участь фахівці "Pro Mobility" LLC Дмитро Беспалов (директор) та Оксана Мірошниченко (фахівець із соціальних досліджень), Петро Бобик (начальник відділу транспорту Ужгородської міської ради), Микола Пігуляк (начальник управління містобудування і архітектури Закарпатської ОДА), Наталія Каблак та Олександр Рейтій (голова та член правління ГО «Інститут розвитку Карпатського регіону»), представники Агентства підтримки регіонального розвитку Кошице, словацькі фахівці в області транспорту.

Під час зустрічі обговорено ситуацію щодо збору даних від місцевих територіальних громад Ужгородського району та державних структур в галузі транспорту та інфраструктури, необхідних для розроблення Транспортної моделі, опрацювання статистичних даних. Визначено перелік показників, які необхідно іще зібрати та опрацювати спільно із 14-ма місцевими громадами. ГО коротко презентовано основні подальші етапи та часові рамки розроблення Транспортної моделі, проведення консультацій та аналітичної роботи спільно з територіальними громадами.

Під час зустрічі учасники також обговорили плани щодо організації круглого столу (семінару) за участі широкого кола представників органів влади, місцевих громад, організацій і установ з питань розроблення Транспортної моделі у липні – серпні цього року.